Park Plaza London Riverbank

Londen, Verenigd Koninkrijk View on map
8.5 Fantastisch Gebaseerd op 13472 beoordelingen
Redactiekeuze

"De kamerhoge ramen bieden uitzicht op de Theems en de Big Ben. Sommige suites zijn voorzien van een kitchenette en een balkon, terwijl er op de benedenverdieping een verwarmd binnenzwembad te vinden is. Ideaal voor gezinnen die de stad willen verkennen, minder geschikt voor wie gevoelig is voor lawaai."

Vanaf US$ 82 US$ 72 per nacht
Bespaar 12%
Inchecken
22 sep 2026
Uitchecken
23 sep 2026
Gasten
2 gasten

Volwassenen:

2

Kinderen:

0
  • Gratis annulering
    bij veel kamers
  • Geen reserveringskosten
    Betaal bij het hotel
  • Veilig boeken
    Uw gegevens zijn beveiligd
  • Bestprijsgarantie
    Een betere prijs gevonden?

Waarom gasten voor Park Plaza London Riverbank kiezen

  • Chino Latino
    Pan-Aziatisch & Latijns
  • Thameszicht
    Big Ben & London Eye
  • Verwarmd binnenzwembad
    12 meter
  • Sauna & stoombad
    Na het zwemmen
  • 24 vergaderzalen
    Tot 660 gasten
  • Ultieme familiekamer
    Krijtborden & spelletjes

Overzicht

Dit Park Plaza London Riverbank hotel met 4 sterren ligt in het uitgaansgebied van Londen, op 25 minuten wandelafstand van het Guards Museum, en biedt een verwarmd zwembad en uitzicht op de rivier. Dit hotel beschikt over een eigen kunstgalerij en het Victoria & Albert Museum bevindt zich op 3 km verderop.

Dit comfortabele hotel in Londen is gelegen op slechts 500 meter afstand van de Newport Street Gallery en binnen 30 minuten wandelafstand van uitgaansgelegenheden zoals het Vaudeville Theatre. De kunstgalerie Tate Britain bevindt zich op een klein stukje lopen van Park Plaza London Riverbank. Gasten zullen ook de nabijheid van Channel 4 Park waarderen, gelegen binnen 15 minuten wandelafstand. Als u graag historische plaatsen bezoekt, biedt de accommodatie met 657 kamers goede toegang tot het RAF Bomber Command Memorial, dat zich op 2 km verderop bevindt. Dit comfortabele Park Plaza London Riverbank hotel ligt op 10 minuten wandelen van het metrostation Vauxhall, dat je met alle attracties van Londen verbindt.

De stijlvolle kamers zijn voorzien van gratis draadloze internetverbinding en een flatscreen TV met satellietzenders en andere faciliteiten zoals airconditioning. Ze zijn ingericht met geluiddichte ramen, en hebben ook een minibar, koffie- en theevoorzieningen. Aparte badkamers zijn inbegrepen bij de kamers.

Drankjes zijn verkrijgbaar in de lounge bar. Chino Latino verwent gasten met Aziatische maaltijden en ligt op een paar stappen verwijderd van Park Plaza London Riverbank hotel.

  • Inchecken
    van 15:00 tot 23:59
  • Uitchecken
    tot 12:00
  • Hotelklasse
    4 sterren
Park Plaza London Riverbank
Onze tips

Is Park Plaza London Riverbank iets voor u?

Perfect als u
  • Het Chino Latino restaurant wilt proberen, dat bekroonde Pan-Aziatische gerechten serveert met uitzicht op de Theems.
  • Gebruik wilt maken van het binnenzwembad, de sauna en het stoombad na een workout in de fitnessruimte.
  • Vanaf het hotel de Tate Britain, het London Eye en de Houses of Parliament te voet wilt bereiken.
Sla over als u
  • Een rustige, afgelegen locatie zoekt, want het hotel ligt in het uitgaansgebied en op 10 minuten lopen van het metrostation.
  • Gratis parkeren bij het hotel verwacht, aangezien er alleen parkeergelegenheid tegen betaling is.
Bijzonder aan deze plek:
  • De Executive Lounge op de 12e verdieping met gratis drankjes, ontbijt en adembenemend uitzicht op de Theems.
  • Het unieke 'Gast van de Dag'-concept met een suite-upgrade en speciale behandeling, zoals privéloungetoegang.

Faciliteiten van Park Plaza London Riverbank

Algemeen
  • Roken is niet toegestaan
  • WiFi
  • Kluisje
  • 24-uursreceptie
  • Versneld in- en uitchecken
  • Huisdieren toegestaan
  • Kamers/faciliteiten voor mindervaliden
  • Rolstoeltoegankelijk
  • 24 uur bewakingsdienst
  • Bagageopslag
  • Lift
  • Rookdetectors
  • Toilet voor gehandicapten
  • Badkamer voor gehandicapten
  • Brandblussers
  • Keycard toegang
Eten
  • Elektrische waterkoker
  • Ontbijt op kamer
  • Restaurant
  • Bar/ lounge
  • Speciale dieetmenu's
Sport en recreatie
  • Overdekt zwembad
  • Ligstoelen
  • Live-entertainment
  • Sauna
  • Fitnesscentrum
Park Plaza London Riverbank Gastenservice
  • Voorzieningen voor huisdieren
  • Roomservice
  • Huishouding
  • Wasserij
  • Stomerij
  • Tours/Ticketservice
  • Welkomstdrankje
  • Zakencentrum
  • Vergader-/Banketfaciliteiten
  • Fax/Fotokopiëren
Kamervoorzieningen
  • Airconditioning
  • Verwarming
  • Mini bar
  • Geluiddichte kamers
  • Zithoek
  • Terras
  • Koffie- en theefaciliteiten
  • Eettafel
  • Strijkfaciliteiten
  • Gratis toiletartikelen
  • Flat-screen TV
  • AM/FM wekker
  • Ledikanten/ Babybedden
  • Vloerbedekking

Voorwaarden

Deze voorwaarden zijn van toepassing op alle boekingen bij Park Plaza London Riverbank.
Check-in / Check-out
Inchecken
van 15:00 tot 23:59
Uitchecken
tot 12:00
Belangrijke informatie

Bedankt voor uw feedback

Bedankt voor de aanmelding

Sluiten
Inchecken
22 sep 2026
Uitchecken
23 sep 2026
Gasten
2 gasten

Volwassenen:

2

Kinderen:

0
Selecteer de datums
om de actuele aanbiedingen te zien